ÖVRIGT / Mattor / Kelim 6856202
nr 685 6202
Kelim
Anatol tidigt 1900-tal, ca 72x270
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 mars 2011
kl 17:29:59
750 kr
1.200 kr
650 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr